Zoeken


inhetlaag.nl, Powered by Joomla!
Gouden jubileum Heemkundekring Groesbeek 1973 - 2023 PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 25 oktober 2023 22:34

GROESBEEK - Op dinsdag 24 oktober werd tijdens een feestelijke bijeenkomst van de jubilerende Heemkundekring Groesbeek in De Mallemolen de postume uitgave van Groesbeek Stekkenberg. Het domein der bezembinders geschreven door G.G. Driessen gepresenteerd. Het boek verschijnt bij gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de Heemkundekring. Belangstellenden waren van harte welkom.
Met een woord van welkom door HKG-voorzitter Sjef Schmiermann werd de avond geopend. Paul Thissen gaf een lezing met als onderwerp: “de Groesbeekse bezembinders – een verdwenen beroepsgroep”
Na de pauze, de boekpresentatie en felicitaties en toespraak van burgemeester Slinkman, met o.a. een suggestie om na te denken om in navolging van Millingen aan de Rijn een Groesbeeks jaarboek uit te brengen.

Hierna werd het éérste exemplaar uitgereikt aan de kleinzoon van de fam. Driessen, aan de oud Groesbeekse bezembinder, de 92-jarige Geert Janssen bekent als Geer van Chriesten Hent en burgemeester Slinkman door Toon Bosch en Sjef Schmiermann.

Waarna boekuitgifte volgde aan leden, sponsoren en intekenaren om één of meerdere exemplaren van het jubileumboek in ontvangst te nemen.
Leden, sponsoren en intekenaren worden nadrukkelijk uitgenodigd, ook om een of meerdere exemplaren van het jubileumboek in De Mallemolen in ontvangst te nemen.
Diegenen die een boek hebben gesponsord of hebben ingetekend en op presentatie verhinderd waren, kunnen zich in verbinding stellen met de secretaris van de HKG ( Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. ) met vermelding van het e-mailadres.
Het boek te koop voor € 19,50 bij de Bruna en enkele boekhandels in de naaste omgeving. Foto’s: © Bert Roodbeen. kijk HIER.


 

Flits

Openhuis 2e handszorg hulpmiddelenwinkel

GROESBEEK/Horst - Openhuis bij Stichting 2e hands-zorghulpmiddelen aan de Reestraat 5 te Groesbeek.

Lees meer...
 
Oplichters actief in de Polder

Oplichters actief in de polder

Burgemeester Mark Slinkman waarschuwt inwoners dat er criminelen actief zijn in de gemeente Berg en Dal. De afgelopen week sloegen zij al toe in Ooij, Erlecom en Leuth. De burgemeester wil voorkomen dat meer mensen slachtoffer worden en roept op verzoek van de politie op tot waakzaamheid. Om wat voor oplichting gaat het? Alleen al in de afgelopen 24 uur zijn twee bewoners opgelicht dan wel is gepoogd hen op te lichten....

Lees meer...
 
KBO Ooij nieuwe eigen website

OOIJ Sinds vrijdag 17 december heeft de KBO Ooij een eigen vernieude website. Inloggen kan via de link https://www.kbo-gelderland.nl/afdelingen/ooij of via KBO Gelderland. Om terug te gaan naar de voorpagina van de site klik logo.


 

 
Ukraine

.

 
Nieuwe locatie Weggeefwinkel

GROESBEEK-Na lang zoeken is het gelukt om een nieuwe locatie voor de Weggeefwinkel te vinden! De Weggeefwinkel is te vinden aan de Dorpsstraat 7a in Groesbeek.....

Lees meer...
 
Weer schaap dood gebeten in de Ooijpolder

WERCHEREN- Vrijdagavond 13 november  om 18 u op zelfde plek weer een schaap dood gebeten. De schapen houder wilde net zijn schapen opstallen. Samen besloten om schaap te laten liggen en foto val er bij te hangen.

Beelden cam Wilbert Verriet klik HIER en HIER

 


 
Hartkoor Kekerdom zoekt enthousiaste dirigent m/v

KEKERDOM - In september weer veilig gaan zingen na de lange saaie Coronaperiode, daar verheugden onze koorleden zich allemaal heel erg op. Groot was dan ook de teleurstelling toen we onverwacht vernamen, dat onze sprankelende dirigente na 12 jaar gaat stoppen bij ons koor. Ze heeft ondertussen elders een vaste baan gekregen. Daarom zoekt het Hartkoor Kekerdom een enthousiaste dirigent m/v

Wij zijn een geliefd koor, dat...

Lees meer...
Akeeba Backup Lazy Mode


Action: start
Last backup: 1701471727 (2023/12/02 00:02:07 GMT)
Adjusted last backup time: 1701471600 (2023/12/02 00:00:00 GMT)
Days frequency: 10
Backup time: 00:00 (0 seconds)
Next Backup: 1702335600 (2023/12/12 00:00:00 GMT)
Next Backup: 1702339200 (2023/12/12 01:00:00 LOCAL)
Time Now: 1701539673 (2023/12/02 18:54:33 LOCAL)
I will not start a new backup.

Profiel informatie

Application afterLoad: 0.001 seconds, 0.30 MB
Application afterInitialise: 0.019 seconds, 1.14 MB
Application afterRoute: 0.022 seconds, 1.32 MB
Application afterDispatch: 0.036 seconds, 2.10 MB
Application afterRender: 0.058 seconds, 2.36 MB

Geheugengebruik

2509752

17 queries gelogd

  1. SELECT *
      FROM jos_session
      WHERE session_id = 'noh1l4cc8i2p7eig4tcos82133'
  2. DELETE
      FROM jos_session
      WHERE ( TIME < '1701539073' )
  3. SELECT *
      FROM jos_session
      WHERE session_id = 'noh1l4cc8i2p7eig4tcos82133'
  4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
      VALUES ( 'noh1l4cc8i2p7eig4tcos82133','1701539673','','0','1','0' )
  5. SELECT *
      FROM jos_components
      WHERE parent = 0
  6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
      FROM jos_plugins
      WHERE published >= 1
      AND access <= 0
      ORDER BY ordering
  7. SELECT *
      FROM jos_migration_backlinks
      WHERE url LIKE 'option=com\_content&view=article&id=5960:gouden-jubileum-heemkundekring-groesbeek-1973-2023&catid=1:laatste-nieuws%' OR sefurl LIKE 'option=com\_content&view=article&id=5960:gouden-jubileum-heemkundekring-groesbeek-1973-2023&catid=1:laatste-nieuws%'
  8. SELECT *
      FROM jos_migration_backlinks
      WHERE url LIKE 'index.php?option=com\_content&view=article&id=5960:gouden-jubileum-heemkundekring-groesbeek-1973-2023&catid=1:laatste-nieuws%' OR sefurl LIKE 'index.php?option=com\_content&view=article&id=5960:gouden-jubileum-heemkundekring-groesbeek-1973-2023&catid=1:laatste-nieuws%'
  9. SELECT m.*, c.`option` AS component
      FROM jos_menu AS m
      LEFT JOIN jos_components AS c
      ON m.componentid = c.id
      WHERE m.published = 1
      ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
  10. SELECT *
      FROM jos_jcomments_settings
  11. SELECT template
      FROM jos_templates_menu
      WHERE client_id = 0
      AND (menuid = 0 OR menuid = 0)
      ORDER BY menuid DESC
      LIMIT 0, 1
  12. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
      FROM jos_content AS a
      LEFT JOIN jos_categories AS cc
      ON cc.id = a.catid
      LEFT JOIN jos_sections AS s
      ON s.id = cc.SECTION
      AND s.scope = "content"
      LEFT JOIN jos_users AS u
      ON u.id = a.created_by
      LEFT JOIN jos_groups AS g
      ON a.access = g.id
      WHERE a.id = 5960
      AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
      AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2023-12-02 17:54:33' )
      AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2023-12-02 17:54:33' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
  13. UPDATE jos_content
      SET hits = ( hits + 1 )
      WHERE id='5960'
  14. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
      FROM jos_modules AS m
      LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
      ON mm.moduleid = m.id
      WHERE m.published = 1
      AND m.access <= 0
      AND m.client_id = 0
      AND ( mm.menuid = 0 OR mm.menuid = 0 )
      ORDER BY POSITION, ordering
  15. SELECT a.*, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
      FROM jos_content AS a
      INNER JOIN jos_categories AS cc
      ON cc.id = a.catid
      INNER JOIN jos_sections AS s
      ON s.id = a.sectionid
      WHERE a.state = 1  
      AND a.access <= 0
      AND cc.access <= 0
      AND s.access <= 0
      AND (a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2023-12-02 17:54:33' )  
      AND (a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2023-12-02 17:54:33' )
      AND cc.id = 3
      AND cc.SECTION = s.id
      AND cc.published = 1
      AND s.published = 1
      ORDER BY a.ordering
      LIMIT 0, 7
  16. SELECT a.*,  CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
      FROM jos_content AS a
      INNER JOIN jos_categories AS cc
      ON cc.id = a.catid
      INNER JOIN jos_sections AS s
      ON s.id = a.sectionid
      WHERE a.state = 1
      AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2023-12-02 17:54:33' )
      AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2023-12-02 17:54:33' )
      AND s.id > 0
      AND a.access <= 0
      AND cc.access <= 0
      AND s.access <= 0
      AND s.published = 1
      AND cc.published = 1
      ORDER BY a.created DESC
      LIMIT 0, 15
  17. SELECT `backupstart`
      FROM `jos_ak_stats`
      WHERE `origin` = "lazy"
      AND NOT(`status` = "failed")
      ORDER BY `backupstart` DESC
      LIMIT 0,1

Geladen taalbestanden

Niet vertaalde diagnostische strings

Geen

Niet vertaalde designer strings

Geen