Zoeken


inhetlaag.nl, Powered by Joomla!
Delta glasvezel start met plaatsing van Pop verdeelkast PDF Afdrukken E-mailadres
donderdag 23 maart 2023 01:05

BEEK – Met het plaatsen van een PoP (hoofdverdeelkast aan de Baron Voorst tot Voorststraat in Beek is woensdag 22 maart Delta gestart met de aanleg van glasvezel voor de dorpen Beek Kekerdom, Leuth en Ooij. Een mooi moment voor de gemeente, aannemer SPIE en DELTA Netwerk om samen de PoP officieel te openen. De feestelijke opening van de PoP in Beek werd gedaan door wethouder Ria Barber van de gemeente Berg en Dal, Martijn van der Knaap Bouw Productie directeur van DELTA Netwerk, Robert Doornebosch, Devisie Directeur Spie City Networks & Grids door het eeste graafwerk te verrichten.

Na deze opening ontving de KBO Ooij een cheque van de clubactie van Delta voor deelnemers die zich via de Ooijse KBO hadden aangemeld. Foto’s: © Bert Roodbeen. HIER....

Een PoP zoals in Beek is een Point of Presence, ofwel een bovengronds verdeelpunt en dient als schakelstation naar het landelijke netwerk. Vanuit de PoP’s worden de aangesloten woningen gevoed. Er volgen nog 4 (kleine) wijkverdeelkasten verdeeld over Leuth en Ooij, welke op de PoP van Beek worden aangesloten.

Glasvezel belangrijk: Wethouder Ria Barber van de gemeente Berg en Dal vertelt over het belang van glasvezel: “We vinden het als gemeente belangrijk dat ook onze inwoners in de kernen Beek, Kekerdom, Leuth, en Ooij aan kunnen sluiten op het glasvezelnetwerk. Snel internet wordt steeds belangrijker voor onze inwoners. Het thuiswerken en nieuwe ontwikkelingen in bijvoorbeeld de zorg vragen meer capaciteit en snelheid van de internetverbinding. Ik ben daarom blij dat DELTA Netwerk glasvezel gaat aanleggen in Beek, Kekerdom, Leuth en Ooij”, aldus Ria Barber. Zoveel mogelijk woningen een glasvezelaansluiting Martijn van der Knaap spreekt zijn dank uit naar wethouder Barber van de gemeente voor het vertrouwen en de samenwerking in het verglazen van dit deel van Nederland. Martijn: “Het contact met de gemeente is prima verlopen, mede doordat Ria vanuit haar rol als wethouder heel betrokken is geweest. De PoP plaatsing is hierom een heel mooi en symbolisch moment. Ik wil graag de ambassadeurs en de reseller in dit gebied bedanken. We kijken met veel plezier terug en vooruit op de samenwerking in deze gemeente. We wensen de aannemer veel succes met de uitvoering en hopen op een veilig en goed project.”

Graafwerkzaamheden gaan van start. De aanleg van het glasvezelnetwerk wordt uitgevoerd door aannemer SPIE Nederland waarbij zij ervoor zorgen dat inwoners zo min mogelijk last van de werkzaamheden ondervinden. Robert Doornebosch: “Deze eerste PoP is een mooie start voor ons in de gemeente Berg en Dal. Half april gaan we starten in Beek met de zgn. woningschouw. Wij komen dan langs om samen met de bewoner te kijken waar het glasvezelkastje in huis geplaatst kan worden. En begin juli zullen we dan starten met de graafwerkzaamheden. We gaan in totaal 74 kilometer graven om de kernen Beek, Kekerdom, Leuth en Ooij te voorzien van glasvezel. Zoals het er nu voor staat zijn we in december dit jaar gereed met het graafwerk. De eerste huisaansluitingen worden begin volgend jaar gerealiseerd. Naar verwachting hebben we in kwartaal 2 van 2024 iedere deelnemende woning in Beek, Kekerdom, Leuth en Ooij aangesloten.” Communicatie tijdens de aanleg Met de aannemer SPIE Nederland zorgt DELTA Netwerk ervoor dat bewoners zo min mogelijk last van de werkzaamheden zullen ondervinden.

De aannemer communiceert voor en tijdens de aanleg met de inwoners over de werkzaamheden en het plaatsen van de aansluiting in de woningen. Inwoners ontvangen vooraf een brief met meer informatie. Met vragen over de uitvoering van de aanleg van glasvezel kunnen inwoners contact opnemen met SPIE Nederland. Zij helpen graag op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur en zijn bereikbaar via 088 31 31 042 of mailen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. . Via de postcodecheck op www.deltanetwerk.nl kunnen inwoners meer informatie vinden over abonnementen en/of afsluiten hiervan.

Inwoners met een abonnement kunnen via de postcodecheck de voortgang op hun adres bekijken. Over DELTA Netwerk DELTA Netwerk legt door heel Nederland glasvezelnetwerken aan en is onderdeel van DELTA Fiber, een van de snelst groeiende glasvezelbedrijven van Nederland. Het netwerk van DELTA Fiber is in alle provincies aanwezig en inmiddels hebben al 1,3 miljoen huishoudens en bedrijven toegang tot de nieuwste generatie glasvezel. Het komende jaar bereikt het netwerk zo’n anderhalf miljoen adressen en DELTA Fiber heeft de ambitie om door te groeien naar 2 miljoen huizen en bedrijven in 2025. DELTA Fiber is eigendom van de investeringsmaatschappijen EQT en Stonepeak en er werken ruim 1.200 medewerkers. Onder de merken DELTA en Caiway levert het bedrijf internet met gigabitsnelheden, interactieve tv en vaste en mobiele telefonie. Foto’s: © Bert Roodbeen.

 

Flits

Pizza-avond voor jongeren in onze gemeente

BEEK - Op 27 september 2023 organiseert de gemeenteraad van Berg en Dal in het Kulturhus in Beek een pizza-avond voor jongeren tussen de 13 en 23 jaar. De avond begint om 18:00 en duurt tot 20:00 uur. Enquête In het voorjaar is een enquête gehouden onder de jongeren uit onze gemeente. Hierop zijn meer dan 80 reacties binnen gekomen. De gemeenteraad is blij met deze betrokkenheid. De resultaten van deze enquête worden gebruikt om met de jongeren in gesprek te gaan. Het gesprek… en natuurlijk pizza! Welke speel- of hangplekken kunnen wel een opknapbeurt gebruiken? Welke sportactiviteiten ontbreken er nog in onze gemeente? Heb je ergens anders behoefte aan? En wat kan de gemeente(raad) hierin betekenen? Hierover gaan we met groepjes in gesprek. Dit alles onder het genot van een heerlijke (gratis) pizza. Vervoer De avond wordt gehouden in het Kulturhus in Beek, omdat dit de meest centrale ligging is in onze gemeente. Wie er graag bij wil zijn, maar geen vervoer heeft, kan contact opnemen met Remco Wildeman (raadsadviseur) via r.wildeman@bergendal.nl. Dan kijken wij hoe wij kunnen helpen. Aanmelden voor deze avond kan tot en met 4 september via www.bergendal.nl/pizza


 

 
Openhuis 2e handszorg hulpmiddelenwinkel

GROESBEEK/Horst - Openhuis bij Stichting 2e hands-zorghulpmiddelen aan de Reestraat 5 te Groesbeek.

Lees meer...
 
In- en uitchecken met de betaalpas of creditcard in bussen Arnhem en Nijmegen

Persbericht

Hilversum/Arnhem, 29 maart 2023: Reizen met de bus in de regio Arnhem-Nijmegen is nog makkelijker geworden.

In de bussen van Breng kunnen reizigers behalve met hun OV-chipkaart, vanaf vandaag ook in- en uitchecken met een contactloze betaalpas of creditcard - ook op een mobiel....

Lees meer...
 
Oplichters actief in de Polder

Oplichters actief in de polder

Burgemeester Mark Slinkman waarschuwt inwoners dat er criminelen actief zijn in de gemeente Berg en Dal. De afgelopen week sloegen zij al toe in Ooij, Erlecom en Leuth. De burgemeester wil voorkomen dat meer mensen slachtoffer worden en roept op verzoek van de politie op tot waakzaamheid. Om wat voor oplichting gaat het? Alleen al in de afgelopen 24 uur zijn twee bewoners opgelicht dan wel is gepoogd hen op te lichten....

Lees meer...
 
NS-fietsenstalling station Nijmegen de eerste 24 uur gratis

NIJMEGEN - Vanaf 1 januari 2023 is het stallen van de fiets in de NS-fietsenstalling onder station Nijmegen de eerste 24 uur gratis. Provincie Gelderland, gemeente Nijmegen en NS maken dit mogelijk. Ze breiden zo.....

Lees meer...
 
KBO Ooij nieuwe eigen website

OOIJ Sinds vrijdag 17 december heeft de KBO Ooij een eigen vernieude website. Inloggen kan via de link https://www.kbo-gelderland.nl/afdelingen/ooij of via KBO Gelderland. Om terug te gaan naar de voorpagina van de site klik logo.


 

 
Met spoed gezocht chauffeurs vervoerdienst SWOM

MILLINGEN a/d RIJN – Wij zoeken vrijwilligers die 1x per 4 weken op vrijdag, zaterdag of zondag willen rijden voor onze vervoersservice. Woon jij in Millingen, Kekerdom of Leuth, heb je een rijbewijs en affiniteit met senioren? Dan is vrijwilliger bij onze vervoersservice wellicht iets voor jou! Wij vervoeren 7 dagen per week van 8.30-22.00 uur mensen uit bovengenoemde dorpen naar...

Lees meer...
Akeeba Backup Lazy Mode


Action: start
Last backup: 1695072457 (2023/09/18 23:27:37 GMT)
Adjusted last backup time: 1694988000 (2023/09/18 00:00:00 GMT)
Days frequency: 10
Backup time: 00:00 (0 seconds)
Next Backup: 1695852000 (2023/09/28 00:00:00 GMT)
Next Backup: 1695855600 (2023/09/28 01:00:00 LOCAL)
Time Now: 1695733128 (2023/09/26 14:58:48 LOCAL)
I will not start a new backup.

Profiel informatie

Application afterLoad: 0.001 seconds, 0.29 MB
Application afterInitialise: 0.021 seconds, 1.14 MB
Application afterRoute: 0.024 seconds, 1.32 MB
Application afterDispatch: 0.041 seconds, 2.13 MB
Application afterRender: 0.112 seconds, 2.39 MB

Geheugengebruik

2545376

17 queries gelogd

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'stjpjgm0ej3ue7vuleaci68il0'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1695732528' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'stjpjgm0ej3ue7vuleaci68il0'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'stjpjgm0ej3ue7vuleaci68il0','1695733128','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT *
    FROM jos_migration_backlinks
    WHERE url LIKE 'option=com\_content&view=article&id=5856:delta-glasvezel-start-met-plaatsing-van-pop-verdeelkast&catid=1:laatste-nieuws%' OR sefurl LIKE 'option=com\_content&view=article&id=5856:delta-glasvezel-start-met-plaatsing-van-pop-verdeelkast&catid=1:laatste-nieuws%'
 8. SELECT *
    FROM jos_migration_backlinks
    WHERE url LIKE 'index.php?option=com\_content&view=article&id=5856:delta-glasvezel-start-met-plaatsing-van-pop-verdeelkast&catid=1:laatste-nieuws%' OR sefurl LIKE 'index.php?option=com\_content&view=article&id=5856:delta-glasvezel-start-met-plaatsing-van-pop-verdeelkast&catid=1:laatste-nieuws%'
 9. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 10. SELECT *
    FROM jos_jcomments_settings
 11. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 0)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 12. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 5856
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2023-09-26 12:58:48' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2023-09-26 12:58:48' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 13. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='5856'
 14. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 0 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering
 15. SELECT a.*, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    WHERE a.state = 1  
    AND a.access <= 0
    AND cc.access <= 0
    AND s.access <= 0
    AND (a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2023-09-26 12:58:48' )  
    AND (a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2023-09-26 12:58:48' )
    AND cc.id = 3
    AND cc.SECTION = s.id
    AND cc.published = 1
    AND s.published = 1
    ORDER BY a.ordering
    LIMIT 0, 7
 16. SELECT a.*,  CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    WHERE a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2023-09-26 12:58:48' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2023-09-26 12:58:48' )
    AND s.id > 0
    AND a.access <= 0
    AND cc.access <= 0
    AND s.access <= 0
    AND s.published = 1
    AND cc.published = 1
    ORDER BY a.created DESC
    LIMIT 0, 15
 17. SELECT `backupstart`
    FROM `jos_ak_stats`
    WHERE `origin` = "lazy"
    AND NOT(`status` = "failed")
    ORDER BY `backupstart` DESC
    LIMIT 0,1

Geladen taalbestanden

Niet vertaalde diagnostische strings

Geen

Niet vertaalde designer strings

Geen