Zoeken


inhetlaag.nl, Powered by Joomla!
Ons dorp in het Kulturhus in Beek PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door red   
woensdag 26 oktober 2022 22:12

BEEK - TV Gelderland heeft er een serie van, maar dinsdagmiddag 25 oktober zat de Brasserie in het Kulturhus vol met Bekenaren en andere belangstellenden die naar de historische film over “Ons Dorp Beek” kwamen kijken. Bekende beelden van vroeger van personen, scholen, wasserij, straten en verenigingen leverde regelmatig de nodige oh en ah, kijk dat is ...!!! op. Bij een volgende keer wordt bekeken of er iemand gevonden kan worden die details bij de filmbeelden kan toelichten. Deze zeer geslaagde middag werd door Paulien Willems van “Inloop & Ontmoeting” i.s.m. met Thea Van Driel-Maas van KNA Schermfoto’s: zwart/wit. Foto's© Bert Roodbeen. Kijk HIER of op FB.


 

Flits

KBO Beek Kerststallen bezichtingen in Beek.

BEEK -KBO Beek penningmeester Ineke Huilmand neemt u mee naar lang vervlogen tijden. Naar......

Lees meer...
 
KBO Ooij nieuwe eigen website

OOIJ Sinds vrijdag 17 december heeft de KBO Ooij een eigen vernieude website. Inloggen kan via de link https://www.kbo-gelderland.nl/afdelingen/ooij of via KBO Gelderland. Om terug te gaan naar de voorpagina van de site klik logo.


 

 
Blauw Gele vlag van Oekraïne wappert ook in Ooij

Blauw Gele vlag van Oekraïne wappert ook in Ooij.

 
Openhuis 2e handszorg hulpmiddelenwinkel

GROESBEEK/Horst - Op de 1e zaterdag van de maand tussen 10 en 14.00 uur. is er "Open Huis" bij Stichting 2ehands-zorghulpmiddelen aan de Reestraat 5 te Groesbeek....

Lees meer...
 
Met spoed gezocht chauffeurs vervoerdienst SWOM

MILLINGEN a/d RIJN – Wij zoeken vrijwilligers die 1x per 4 weken op vrijdag, zaterdag of zondag willen rijden voor onze vervoersservice. Woon jij in Millingen, Kekerdom of Leuth, heb je een rijbewijs en affiniteit met senioren? Dan is vrijwilliger bij onze vervoersservice wellicht iets voor jou! Wij vervoeren 7 dagen per week van 8.30-22.00 uur mensen uit bovengenoemde dorpen naar...

Lees meer...
 
Ukraine

.

 
Nieuwe locatie Weggeefwinkel

GROESBEEK-Na lang zoeken is het gelukt om een nieuwe locatie voor de Weggeefwinkel te vinden! De Weggeefwinkel is te vinden aan de Dorpsstraat 7a in Groesbeek.....

Lees meer...