Zoeken


Schutterseer bij afscheid Theo van der Velden PDF Afdrukken E-mailadres
donderdag 29 oktober 2020 18:21

Millingen a/d Rijn – Inwoners en officieren  van schutterij O.E.V. (Orde, Eendragt, Vreugde) vormden langs de Heerbaan en voor het schuttersgebouw donderdag 29 oktober een erehaag om afscheid te nemen van Theo van der Velden (79), die vrijdag 23 oktober plotseling overleed. Woensdagavond stond de baar opgesteld in het schuttersgebouw van O.E.V. waar ook afscheid genomen kon worden.

Theo was jarenlang voorzitter van de schutterij O.E.V. Ook was hij  jarenlang raadslid voor GJS 2002 tot 2015 in voormalige gemeente Millingen a/d Rijn, daarna tot mei 2020 in de gemeente Berg en Dal, waarvoor hij een Koninklijke Onderscheiding kreeg. Na zijn afscheid als raadslid nam hij plaats als carrousellid voor GJS. Foto: © Bert Roodbeen. Kijk HIER of op FB


 

Flits

Geen forensische cliënten in pand aan Hüsenhoff in Groesbeek RIBW blaast initiatief in Groesbeek af

GROESBEEK - Natuurlijk vinden wij dat alle inwoners zich welkom en veilig moeten voelen in onze gemeente, ook mensen die om welke reden dan ook begeleiding nodig hebben om zelfstandig te kunnen wonen. Al jarenlang wonen mensen met een psychische kwetsbaarheid in onze wijken, onder andere aan de Hüsenhoff....

Lees meer...
 
KBO Beek nieuws.november

Onze leden weten het al, de KBO Beek gaat vanaf 1 januari a.s. verder met Antoinette van Anholt als penningmeester, zij neemt de taken over van Gerard de Bruin, die wij danken voor zijn inzet. Antoinette is al enkele jaren lid van de KBO Beek en voelde zich direct geroepen om de ontstane vacature in te vullen. Wij heten haar hartelijk welkom in ons bestuur en hopen dat onze leden haar tijdens onze jaarvergadering ook in de armen zullen sluiten...

Lees meer...
 
Dorpsagenda Ooij presentatie Reiner van Ooiplein

OOIJ - Beste bewoners, Jullie hebben onlangs de bewonersbijeenkomst over het Reiner van Ooiplein bijgewoond. In de bijlage treffen jullie de presentatie  van die avond met daarin de 4 schetsontwerpen voor het plein. Ons verzoek is om het delen met anderen. Praat eens over de ontwerpen met vrienden en met buurtgenoten. Naast de...

Lees meer...
 
Corona

 

 
Gedeeltelijke Lockdown

Klik op Poster


 
Internet hosting

 


 
Kijk ook op

INHETLAAG.NL